Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

ВИДЕО: Џенифер Лопез се забавува во Капри каде целосно се опушти! Таа ја воодушеви модната јавност со одбрани, скапи стајлинзи…

Џенифер Лопез пристигна на италијанскиот остров Капри каде во моментов е собрана целата светска елита. Латино дивата прошета во два скапи стајлинзи, а во двата главна улога има чантата со зелени светки од реномираниот бренд – Valentino, тешко е да се одлучи која комбинација повеќе и одговара.

Една од омилените летни оази високо на листата на приоритети на богатите и славните со години е италијанскиот остров Капри. Џенифер Лопез (53), американската поп дива, моментално ужива во шармот на италијанскиот остров, познат по својата главна атракција – Сината пештера, која многумина ја нарекуваат „островот на љубовта“.

Во лимон жолт фустан со познатиот потпис на Gucci, кој го искомбинира со бели чевли на платформата на Valentino и зелена чанта со светки, таа целосно се опушти, па дури и пееше на афтер забава.

А дека чантата Valentino и е една од омилените, таа покажа во друга комбинација каде ја искомбинира со лудо добри гладијатори и мини фустан со ист потпис.

Погледнете го ВИДЕОТО:

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Four Seasons

Денес овој плоштад повторно блесна, а благодарение на граѓаните и властите кои го зачуваа неговиот историски шарм и автентичност, ја носи титулата најголем средновековен...

Green Tea

И покрај тоа што веќе е во шестата деценија, сепак изгледа многу подобро од многу девојки во триесеттите години. Никол Мичел Марфи, поранешна манекенка...

Route 66

Во текот на изминатите три години од своето основање, Little Car Company со седиште во Велика Британија се прослави со создавање прекрасни, рачно изработени...

Fool Moon

Актерката Скарлет Јохансон (37) е на одмор со пријателите и сопругот Колин Џост на јахта во Хемптонс, а во оваа прилика познатата русокоса предизвика...

Advertisement