Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Бела Хадид во шик стајлинг на вечера со своето момче во Њујорк…

Супермоделот непогрешливо избира уникатни шик и опуштени модни комбинации.

Бела Хадид уште еднаш покажа дека е кралица на шик стајлингот во секоја прилика. Таа е фотографирана во Њујорк, на пат кон ресторан каде што вечерала со своето момче Марк Каман.

Бела изгледаше совршено во црна бомбер јакна и сиво здолниште кои ги истакнаа нејзините долги згодни нозе кои одеа на многу модни писти носејќи модели на познати светски дизајнери.

Како што пренесува DailyMail, посебен шарм на комбинацијата и дал обичната маичка со натпис „comassionate“ преку градите и сребрен ланче. Заштитничката на „Vogue“ го комплетираше својот кул состав со кожна чанта и црни потпетици, кои ги облече со пар доколенки Nike, кои му дадоа посебен шик момент на нејзиниот стајлинг.

Супермоделот уште еднаш докажа дека со леснотија и шарм ги трансформира улиците на светските метрополи во своја лична модна писта, па и сега има романтични вечери со своето момче и уметнички директор Марк Каман, со кој беше видена неколку пати во текот на 2020 година.Двојката официјално ја објави својата романса на Инстаграм минатиот јули.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Најстариот син на Николас Кејџ изгледа сосема поинаку од неговиот славен татко, но се чини дека имаат заедничка слабост кон жените… Вестон Кејџ Копола...

Cotton Club

Кајли Џенер (25) деновиве е во Париз и ревносно ја следи Модната недела, но модните трендови ги диктира само она. Кајли Џенер на модната...

Fool Moon

Познатата двојка неодамна се раздели, а сега за прв пат беа фотографирани заедно на натпревар кој го играше нивниот син.Познатата пејачка Шакира и нејзиниот...

Cotton Club

Актерката Сара Џесика Паркер е позната по својот женствен и смел стил на облекување, а нејзината гардероба изобилува со константни парчиња од кои не...

Advertisement