Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Cotton Club

Американската пејачка ги изненади минувачите со стајлинг што не е својствен за неа

Лејди Гага (34) е позната како мајстор за трансформација и по ексцентричниот стил на облекување. Малку шокантно, но секако автентично.

Американската пејачка моментално снима нов филм за животот на модната династија „Gucci“ во Рим, а папараците ја фотографираа додека заминуваше од хотел во италијанската престолнина во совршен стил.

Таа блескаше во моќно палто со интересен крој во комбинација со statement чевли, ракавици, Celine чанта и бела заштитна маска.

Аутфитот го потполни со подигната коса во пунџа.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Route 66

Како што дефинира речникот, супернова е експлозија на sвезда… Сега, благодарение на брендот Pagani , тој израз претставува и неверојатен хиперавтомобил со цена од...

Fool Moon

Принцот Хари пристигна во Лондон без Меган Маркл. Како што дознаваме, Хари отпатувал во Англија два дена по смртта на неговиот дедо, принцот Филип,...

Cotton Club

Плетените елеци добија нова популарност минатата година и нема да се откажат од својата позиција и оваа пролет. Ги видовме во колекциите Lacoste и...

Green Tea

И, зошто тие се важни за оние кои не спортуваат? Првото нешто што ми паѓа на ум кога зборуваме за спортска исхрана е протеинот....

Advertisement