• Сподели на:

За дневна дремка: 20 столчиња кои „висат“ каде ќе посакате

___

za-dnevna-dremka-20-stolcinja-koi-visat-kade-ke-posakate-001.jpg

Висечките столчиња за во двор се неверојатно релаксирачко парче мебел во кое треба да вложите ова лето.

Може да се нишате, да читате или едноставно да дремнете на свеж воздух во дворот или на терасата.

Додадете неколку перничиња и мрзливиот ден може да започне:


Оставете коментар

___