• Сподели на:

30 бањи со фантастичен поглед

___

Факт е дека стаклените ѕидови и прозорите од под до таван се тајната на најубавите соби. Но, што ако ги ставите веднаш до кадата?

30-banji-so-fantasticen-pogled-1.jpg

Добивате задоволство кое ќе сакате да трае со часови и денови…

Овие 30 бањи се како излезени од вашите фантазии – фали уште некое добро вино и да останете во нив цела вечност.

Време е да се релаксирате:


Оставете коментар

___