• Сподели на:

Магијата на Хвар

___

Хипнотизирачко видео за убавините на хрватскиот остров Хвар, направено со помош на 350 илјади фотки од двајца фотографи. Препорачуваме да го гледате во HD.


Оставете коментар

___