Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Wall Street

Тајни, подземни сексуални забави станале популарни среде пандемија

Пандемијата се чини дека не спречила на кој било начин инвентивни – и среќни – луѓе да уживаат во животот, иако сѐ потпира на голем ризик.

Многу колективни настани низ Соединетите држави едноставно се преместени во подземјето, откако новата пандемија го погоди светот на почетокот од оваа година, пренесува ТМЗ.

Меѓу нив има сексуални забави, а секој потенцијален учесник мора прво да стапи во контакт со вистински сексуален работник, кој со најголема доверба им дели покана за забава на своите клиенти. Според изворот, ваквите настани – во кои короната буквално се шири – траат уште од избувнувањето на пандемијата во март, но тие станале повеќе мистериозни поради зголемениот број случаи.

Алис Литл (Малена), сексуална работничка од Невада, вели дека лицето за контакт може да побара некои препораки – „не како оние на интервју за работа“, пренесува ТМЗ, но сослушувањето има за цел да ги идентификува тајните агенти кои сакаат да се вклучат во партијата.

Спроведувањето на законот се чини дека ги загрижува организаторите и учесниците многу повеќе од здравствените проблеми.

Спротивно на тоа, вели Алиса, настани од ваков вид пред короната обично се организираа во бордели, каде што е потребно медицинско тестирање на сите инволвирани.

Откако ја поминал проверката, сексуалната работничка, наводно, го придружувала во таканареченото кралство – до каде било, од стриптиз клуб до приватен имот, па дури и до скривалиште длабоко под земја.

Доколку имаат среќа, забавата ќе оди според планираното. Ако не, парти-манијаците буквално ќе бидат фатени со панталони спуштени од полицијата, која следи вакви настани, особено по уништената свингер забава во Њујорк, во која биле уапсени 158 страствени „љубители на задоволството“.

Бројот на смртни случаи од новата коронавирусна болест во САД, во меѓувреме, го сруши рекордот, надминувајќи просечно од 3.000 смртни случаи на ден, соопштија властите повикувајќи се на Њујорк Тајмс.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

YSL Beauty одлучи да го прослави крајот на една од најчудните години во последните децении, со најава за нови производи за шминка. Новата година...

Fool Moon

Бидејќи пандемијата сè уште трае, а бројот на случаи во соседна Италија се зголемува, Џорџо Армани одлучи да го задржи своето приватно шоу „Armani...

Route 66

Благодарение на неговите футуристички карактеристики, дизајнерскиот јазик на новиот концепт на мотоцикл неодоливо потсетува на зачудувачкиот модел на Aston Martin AMB 001, претставен минатата...

Cotton Club

Со години ја носи титулата најстилизирана жена на светот… Таа ги следи овие правила со години и скоро никогаш не направила ниту една модна...

Advertisement