Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fine Living

Ќе ве остави без здив: Оваа прекрасна дрвена куќа е вистински скапоцен камен…

Дом на актерите Алисон Пил и Џошуа Леонард


Познатиот актерски пар Алисон Пил и Џошуа Леонард ја продаваат својата импресивна дрвена куќа лоцирана во Глендејл, Калифорнија за 2,5 милиони долари. Среќниот клиент ќе може да ужива и во три спални соби, три бањи, а има и кино, библиотека, трпезарија на отворено со топла када и простор за вежбање јога вграден во дрвјата. Оваа прекрасна викендица се наоѓа во мирна населба со волшебен поглед и отворен базен.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Four Seasons

Денес овој плоштад повторно блесна, а благодарение на граѓаните и властите кои го зачуваа неговиот историски шарм и автентичност, ја носи титулата најголем средновековен...

Green Tea

И покрај тоа што веќе е во шестата деценија, сепак изгледа многу подобро од многу девојки во триесеттите години. Никол Мичел Марфи, поранешна манекенка...

Route 66

Во текот на изминатите три години од своето основање, Little Car Company со седиште во Велика Британија се прослави со создавање прекрасни, рачно изработени...

Fool Moon

Актерката Скарлет Јохансон (37) е на одмор со пријателите и сопругот Колин Џост на јахта во Хемптонс, а во оваа прилика познатата русокоса предизвика...

Advertisement