Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fine Living

Ѕирнете во брвнарата на сред шума дизајнирана од модната икона Кејт Мос: Луксуз кој чини 30.000 евра месечно!

Сместен во приватна шума и близу до платформата за слетување на хеликоптер, имотот се истакнува по многубројните објекти. Се вика Барнхаус и е оддалечен 90 минути од Лондон, а денес се изнајмува по цена од 11.000 до 30.000 евра неделно.

Познатата 47-годишна манекенка, која има свој имот во англиските Костволдс, заедно со многу други познати личности од 2015 година, работеше на дизајнот на ентериерот на наведениот имот. Во тоа време, таа рече дека на имотот гледа како на совршено бегство од метежот и вревата во градот. Со британското студио за дизајн Yoo, таа создаде декор кој вклучува врамени слики од сама себеси.,

<p>Ona je ikona stila, a sada je dokazala da ima afinitet i za uređenje entrijera.</p>
<p>Ona je ikona stila, a sada je dokazala da ima afinitet i za uređenje entrijera.</p>
<p>Ona je ikona stila, a sada je dokazala da ima afinitet i za uređenje entrijera.</p>
<p>Ona je ikona stila, a sada je dokazala da ima afinitet i za uređenje entrijera.</p>
<p>Ona je ikona stila, a sada je dokazala da ima afinitet i za uređenje entrijera.</p>
<p>Ona je ikona stila, a sada je dokazala da ima afinitet i za uređenje entrijera.</p>
<p>Ona je ikona stila, a sada je dokazala da ima afinitet i za uređenje entrijera.</p>
<p>Ona je ikona stila, a sada je dokazala da ima afinitet i za uređenje entrijera.</p>
<p>Ona je ikona stila, a sada je dokazala da ima afinitet i za uređenje entrijera.</p>
<p>Ona je ikona stila, a sada je dokazala da ima afinitet i za uređenje entrijera.</p>
<p>Ona je ikona stila, a sada je dokazala da ima afinitet i za uređenje entrijera.</p>

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Понекогаш животот може да биде тежок и да ви задава разни искушенија, камшикувајќи ве од сите страни, што прави да се чувствувате вознемирено и...

Cotton Club

Пепелашка и Црвенкапа во маѓепсаниот Версај! Марија Грација Чиури, дизајнер на модната куќа Диор која секогаш создава облека што пренесува единствена порака и ја...

Fool Moon

“Иднината ни припаѓа на сите нас. На мојата ќерка. На моите деца. На нас. На жените. На секого. На тебе”. По повод Денот на...

Fool Moon

Нозете во потпетици изгледаат убаво, долго и неверојатно, но да бидеме искрени, малку жени можат да ги носат со задоволство цело време. Сепак, со...

Advertisement