Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fine Living

За најмодерните мајки: Носилка за бебе од Dolce & Gabbana

Како што знаат сите модерни дами, „animal“ дезенот беше на сцената во последните неколку сезони и очигледно не планира да се откаже од својот трон така лесно…

Совршен во форма на акценти и детали или како неутрална основа за комбинација облека, „animal“ дезенот доби можност да освои цел нов универзум со помош на брендот Dolce & Gabbana, кој создаде нов носач за бебиња со разиграни животински отпечатоци . Ветувајќи максимална удобност и за детето и за родителот, носилката е дизајнирана со внимание посветено на апсолутно секој детал, обезбедувајќи максимална носивост и функционалност.

Совршен за деца од четири месеци до три години, модерниот носач за бебиња доаѓа со прилагоден комплет кој исто така вклучува додатоци, како и специјален додаток за носење новороденчиња. Од тигар до зебра шема, носила ќе стане предмет на желба во сите варијации. Во понудата покрај носилката, има и торба за пелени од сличен стил!

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Ријана е вистинска икона на стилот. Секој нејзин стајлинг е спектакуларен, многу необичен и за разлика од повеќето нејзини колеги од шоу-бизнисот, таа воопшто...

Cotton Club

Создадете уникатни контрасти со нашите совети за стил. Иако пролетта е резервирана за цветни принтови и пастелни бои, безвременската и класична црна боја има...

Green Tea

Шолја пред спиење обезбедува подобар сон и ви го олеснува слабеењето. Добар сон е секогаш потребен за да се чувствувате опуштени и добро расположени...

Fool Moon

Оскаровскиот режисер Орландо фон Ајнсидел и продуцентката Џоана Натасегара ќе го водат дебитантскиот проект Archewell Productions со платформата Нетфликс. Минатата есен стана познато дека...

Advertisement