Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fine Living

Дру Баримор лансира колекција кујнски апарати

Елегантни креации во боја на жалфија…

Познатата актерка, Дру Баримор, се здружи со Made by Gather’s Shae Hong за да дизајнираат заедно колекција на кујнски апарати со високи перформанси. Асортиманот е обоен во нијанса на жалфија, што дефинитивно ќе ја подигне естетиката на вашиот дом.

Колекцијата вклучува фритеза без масло, електричен чајник, тостер, тост рерна, блендер и апарат за кафе. Секој производ доаѓа во интересна пастелна нијанса, заедно со бронзени акценти на рачките. Со технологијата на допир, фритезата, тост рерната и другите делови го прикажуваат точното време и температура со нивните LED светла. Современите силуети се карактеризираат со заоблени рабови, со што се додава допир на нежност на која било површина во кујната.

Можете да ги видите сите парчиња во галеријата под текстот и „Ве информираме“ дека тие се веќе достапни за купување.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Славниот актер, продуцент и производител на пенливо вино, се испроба во улогата на моден дизајнер, благодарение на новата соработка со брендот Brioni… Холивудскиот миленик...

Four Seasons

Уште на влезот се чувствува чудна енергија која не доаѓа од овој свет… Таинственото место кое се наоѓа во близина на Атина речиси никој...

Route 66

Како што дефинира речникот, супернова е експлозија на sвезда… Сега, благодарение на брендот Pagani , тој израз претставува и неверојатен хиперавтомобил со цена од...

Fool Moon

Принцот Хари пристигна во Лондон без Меган Маркл. Како што дознаваме, Хари отпатувал во Англија два дена по смртта на неговиот дедо, принцот Филип,...

Advertisement