Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Four Seasons

Сите заслужуваме одмор каков што си приуштиле Kendall и Kylie Jenner

На сите им е доста од нивните четири sида и бидејќи се спротивставуваме на нагонот да насликаме палми и зајдисонце на ѕидот и да ги гледаме неколку часа на ден во надеж дека ќе ни дадат доволно витамин Д и ќе го зголемат нивото на серотонин, од другата страна страна на светот Кајли и Кендал Џенер решија да се одморат и да се изолираат како што би направил секој што има стотици милиони долари на сметката. На клисура во Мексико со поглед кон океанот. На која лежи навидум поголема традиционална, но сепак луксузна куќа. Опкружена со infinity базен.

Додека ги смислуваме броевите што конечно ќе не однесат до Џекпот и можноста да ја поминеме годината на такво неверојатно место, ѕирнете во луксузната дестинација Ocean Castle Sol de Oriente & Ocean Castle Sol de Occidente, Careyes, до која стигна Џенер со приватен авион, има приватна плажа, а ноќта чини 6.500 американски долари.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Прочитај

Fool Moon

Понекогаш животот може да биде тежок и да ви задава разни искушенија, камшикувајќи ве од сите страни, што прави да се чувствувате вознемирено и...

Fine Living

Сместен во приватна шума и близу до платформата за слетување на хеликоптер, имотот се истакнува по многубројните објекти. Се вика Барнхаус и е оддалечен...

Cotton Club

Пепелашка и Црвенкапа во маѓепсаниот Версај! Марија Грација Чиури, дизајнер на модната куќа Диор која секогаш создава облека што пренесува единствена порака и ја...

Fool Moon

“Иднината ни припаѓа на сите нас. На мојата ќерка. На моите деца. На нас. На жените. На секого. На тебе”. По повод Денот на...

Advertisement