Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Four Seasons

ОТКРИВАМЕ: НАЈСКАПИТЕ ВИЛИ вО СВЕТОТ

Животот на високата нога не се рефлектира само во тегли полни со златници скриени зад оклопните врати на сефови.

Всушност, можеме слободно да кажеме дека секоја личност која има на располагање поголема сума пари, а не ја користи за да ужива во подобрата страна на животот, навистина не знае како да живее. Со толку многу можности во сите сфери, одејќи од мода, преку автомобили и луксузни домови, навистина е срамота да не се користат пари на вистински начин. Бројни скапи вили можат да ги засрамат светски познатите кралски палати. За една од нив да биде ваша, мора да имате неколку милиони долари повеќе.

Овој пат, решивме да ги претставиме најскапите од нив, кои се наоѓаат во престижни делови на светот, како Лос Анџелес, Мајами, Кан, Париз, Лондон, Newујорк, Сингапур и Хонг Конг. Како и нивната цена, ентериерите што ги красат се подеднакво неверојатни, а можете да ги откриете во нашата галерија.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

И покрај фактот дека шоуто Burberry Spring / Summer 2021 се одржа без гледачи во шума близу Лондон, креативниот директор на брендот Рикардо Тиши...

Green Tea

Нови опции наместо вообичаениот зачин. Солта е еден од најчестите зачини. Иако конзумирањето во умерени количини не треба да биде причина за загриженост, прекумерното...

Cotton Club

Прекрасна, модерна и неодолива фризура е целта на прилично голем број жени. Токму поради оваа причина, за да изгледате модерно и неодоливо, ви донесовме...

Fine Living

Секси потпис е лично впечатливо секси движење на жената – маневар на кој размислува нејзиниот партнер со часови откако достигнал оргазам, со денови потоа,...