Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Four Seasons

Неверојатни снимки низ алпските планини во Швајцарија (видео)

Овој човек фати и сними неверојатно видео кога се возел со жичара низ нереално убавите швајцарски планини.

Видеото, кое прикажува волшебно возење низ планините во Швајцарија, наскоро стана вирално, па луѓето го споделуваат сѐ повеќе и повеќе.

Некои од коментарите на видеото потсетуваа на возење со возот на смртта во забавниот парк.

Додека човекот се возел на жичарницата и го снимал целото возење, може да се види пејзажот околу него што навистина изгледа волшебно. Можете да видите прекрасни швајцарски планини и куќи.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Познати по тематските колекции на шминка, ColourPop претставува нова линија на производи инспирирана од романсата… Познатиот козметички бренд штотуку го претстави својот нов празничен...

Route 66

Aston Martin и неговиот „Racing“ оддел го одбележаа еден од најуспешните (натпреварувачки) периоди во својата историја, со презентацијата на Vantage Legacy Collection. На заинтересираните...

Fool Moon

Не за џабе американците го нарекле работа без причина (blow JOB). Понекогаш се чувствуваме како да бараме бенифициран работен стаж – на пример, кога...

Green Tea

Ако појадувате рано или го прескокнувате појадокот, ручекот може да изгледа многу далеку. Овие закуски ќе се борат против вашата желба за нездрави грицки...

Advertisement