Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Four Seasons

Бијонсе исплови со луксузна јахта: Неделен наем е 12 мил. Има кино, спа и базен

Луксузната јахта со која неодамна дојдоа Бијонсе и Џеј Зи во Хрватска се вика „Лана“. Долга е 107 метри и е една од најлуксузните јахти во сопственост на агенцијата Imperial Yachts …

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Том Форд во ноември оваа година ќе претстави луксузен часовник направен од 100% рециклирана пластика извлечена од океанот среде акции за чистење. Името на...

Cotton Club

И покрај фактот дека шоуто Burberry Spring / Summer 2021 се одржа без гледачи во шума близу Лондон, креативниот директор на брендот Рикардо Тиши...

Green Tea

Нови опции наместо вообичаениот зачин. Солта е еден од најчестите зачини. Иако конзумирањето во умерени количини не треба да биде причина за загриженост, прекумерното...

Cotton Club

Прекрасна, модерна и неодолива фризура е целта на прилично голем број жени. Токму поради оваа причина, за да изгледате модерно и неодоливо, ви донесовме...