Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Fine Living

Актерката Сара Џесика Паркер, позната по улогата на Кери Бредшо во серијата „Сексот и градот“, неодамна изненади многумина кога на веб-страница за изнајмување недвижнини...

Fine Living

Од сите куќи дизајнирани од Френк Лојд Рајт, ова ремек дело е единственото лоцирано во плодните долини на централна Калифорнија, а се продава за...

Fine Living

Градската куќа во италијански стил во која некогаш беше Кортни Лав, пејачката и вдовица на фронтменот на Нирвана, Курт Кобејн, штотуку излезе на пазарот....

Fine Living

Необичен, но удобен, домот на Крис Еванс во Калифорнија има многу удобности за ѕвездата која сака да поминува време дома. По завршувањето на театарското...

Fine Living

Холивудскиот актер Бред Пит (58) си купил луксузна куќа, која е позната како „Seaward“, а се наоѓа на брегот на Калифорнија. Историскиот дом на...

Advertisement