Connect with us

Hi, what are you looking for?

runway

Green Tea

Секси Тело: Еве како Ева Лонгорија ја одржува волшебна фигура (Видео)

Ева Лонгорија се здебели дваесет килограми за време на бременоста. Сепак, нејзините нови фотографии на „Инстаграм“ покажуваат дека актерката повторно е во топ форма. Изгледот на Ева Лонгорија ја доведе до совршенство, а нејзината тајна, покрај урамнотежената исхрана, лежи и во напорниот тренинг.

Неколку пати Ева истакна дека улогата на мајка и го сменила животот на многу начини, сепак, таа решила да не се откажува од себе. Затоа, со напорен тренинг, Ева ја врати старата линија наскоро по породувањето и повторно ја освои титулата најсекси Латиноамериканка во петтата деценија.

Таа ја балансираше својата диета, но Ева Лонгорија го поправи својот изглед пред се благодарение на исклучително напорниот тренинг.

Advertisement
Advertisement

Прочитај

Cotton Club

Прекрасна, модерна и неодолива фризура е целта на прилично голем број жени. Токму поради оваа причина, за да изгледате модерно и неодоливо, ви донесовме...

Fine Living

Секси потпис е лично впечатливо секси движење на жената – маневар на кој размислува нејзиниот партнер со часови откако достигнал оргазам, со денови потоа,...

Fine Living

Ако не сте тип на жена која редовно се прегледува „јужно од границата“, можеби нема да сфатите дека, како и остатокот од вашето тело,...

Fine Living

Оди да спиеш. Проблемот до утре ќе се реши сам од себе. Што? Таа станала видовита? Не всушност. Кога сте уморни, борбата против кој...